Strony internetowe

Prosta, funkcjonalna i zawierająca najważniejsze informacje o Państwa firmie. Tak powinny wyglądać strony internetowe – tzw. wizytówka www. Jej posiadanie jest pomocne z wielu powodów. Ułatwia klientom w dotarciu do Państwa firmy i odnalezieniu najważniejszych informacji na jej temat – adresu, telefonów, oferty, cen.

Zajmujemy się tworzeniem stron internetowych Września. Nasze projekty wyróżniają się ciekawym, oryginalnym wyglądem, a także bardzo dobrą funkcjonalnością. Nie zapominamy o tym co dziś ważne, czyli ich dostępności na urządzenia przenośne. Responsywne witryny można u nas zamówić w konkurencyjnych cenach i bardzo szybkich terminach realizacji.

Komu potrzebna jest tego typu strona internetowa?

Każdej firmie, która dopiero rozpoczyna działalność, ale nie ma sprecyzowanej wizji tego, jak powinna wyglądać podstawowa wersja strony. Czy ma to być sklep internetowy, serwis z informacjami, czy może połączenie kilku funkcjonalności w jedną witrynę. Na początek odpowiednia może być nieskomplikowana strona, dostarczająca najważniejszych informacji o Państwa działalności, możliwościach kontaktu i cenach. Tworzymy strony internetowe w oparciu o niezawodne rozwiązania, sprawdzające się na wszystkich platformach systemowych (oparte o system zarządzania treścią CMS WordPress). Dzięki temu w łatwy sposób mogą Państwo edytować / dodawać treści, zdjęcia itp.

Projektując witryny, nie zapominamy również o tym, aby stały się dostępne w sieci. Na Państwa życzenie adres domeny może zostać dodany do indeksacji w wyszukiwarce Google. Dzięki temu będzie dostępna w wynikach wyszukiwania przez każdego, kto zechce ją znaleźć, bez znajomości dokładnego adresu www, pod którym została uruchomiona.

Cena oraz czas realizacji!!!

Przykładowe realizacje