Wizytówka www

Twoja wizytówka www w sieci

Nasza usługa cieszy się największym zainteresowaniem wśród małych i średnich firm. Proste strony internetowe wykorzystywane są głównie do prezentacji swoich produktów oraz swojej marki. Jest to doskonała alternatywa dla tych Państwa, którzy nie potrzebują rozbudowanej strony z wieloma funkcjonalnościami. Wizytówka www przede wszystkim służy do przekazania niezbędnych informacji o Państwa firmie, produkcie lub usługach, oraz do przedstawienia danych kontaktowych.

Jeżeli chcesz aby również i Twoja firma była dostępna w sieci powinieneś zastanowić się nad stworzeniem własnej wizytówki www. W dobie internetu każde przedsiębiorstwo czy nawet niewielki biznes powinno dać znaleźć się w sieci. Jest to standard, który pomaga budować i wzmacniać jakość marki. Jeżeli jakiegoś zakładu nie udaję się znaleźć, budzi to niepokój użytkowników co negatywnie wpływa na pozyskiwanie nowych klientów.

Cena oraz czas realizacji

Cena jak i czas realizacji w dużej mierze zależne są od wymagań klienta. Każda witryna wyceniana jest indywidualnie w zależności od ilości podstron, galerii czy innych funkcjonalności takich jak blog firmowy, aktualności itp. Jeżeli macie Państwo jakieś szczególne wytyczne co do wyglądu strony, to może to również wpłynąć na koszt usługi.
Najlepiej skontaktować się z nami podając możliwe najwięcej szczegółów.

Witryny oparte są na systemie zarządzania treścią CMS – WordPress

Dobry projekt powinien zawierać

  • Logo firmy
  • Atrakcyjną grafikę
  • Dobrze dobrane treści
  • Formularz kontaktowy
  • Mapę dojazdu Google
  • Ciekawe zdjęcia

W przypadku pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.
kontakt@arseosystem.pl/