Minutowy audyt SEO

Zapoznaj się z poniższym minutowym audytem SEO. Dzięki niemu dowiesz się czy Twoja strona internetowa posiada podstawowe elementy optymalizacyjne, tak aby była lepiej odbierana przez wyszukiwarkę, a co za tym idzie, aby osiągała lepsze wyniki pozycjonowania.

Przyjazne linki w WordPress

Jeżeli posiadasz stronę internetową opartą o system WordPress i nie wiesz jak ustawić w nim przyjazne linki koniecznie zapoznaj się z poniższym materiałem. Dzięki niemu w łatwy sposób wprowadzisz do swojego serwisu przyjazne adresy URL, dzięki czemu Twoja strona będzie lepiej zoptymalizowana zarówno pod wyszukiwarki jak również pod użytkowników

Geolokalizacje Google

Poniższy materiał przedstawia sposób na zmianę geolokalizacji dla wyszukiwarki Google, którą można było zastosować przed aktualizacją. Niestety aktualnie wyszukiwarka ograniczyła użytkownikom dostęp do tego elementu. Aby sprawdzić pozycje danej frazy dla lokalizacji Polska lub wybranej miejscowości można jedynie skorzystać z zewnętrznych narzędzi lub serwisów, można także ewentualnie sprawdzić ją w trybie prywatnym przeglądarki (w przypadku przeglądarki Mozilla skrót ctrl+shift+P, w Chrome ctrl+shift+N) choć nie jest to w 100% miarodajne rozwiązanie.