Tworzenie stron internetowych

Nowoczesne, responsywne strony WWW

Pokaż się z lepszej strony!

Prosta, funkcjonalna i zawierająca najważniejsze informacje o Państwa firmie. Tak powinny wyglądać strony internetowe – tzw. wizytówka www. Jej posiadanie jest pomocne z wielu powodów. Ułatwia klientom w dotarciu do Państwa firmy i odnalezieniu najważniejszych informacji na jej temat – adresu, telefonów, oferty, cen.

Zajmujemy się tworzeniem stron internetowych zarówno dla klientów z miejscowości Września jak również z innych miejscowości na terenie całego kraju. Nasze projekty wyróżniają się ciekawym, oryginalnym wyglądem, a także bardzo dobrą funkcjonalnością. Nie zapominamy o tym co dziś ważne, czyli ich dostępności na urządzenia przenośne. Responsywne witryny można u nas zamówić w konkurencyjnych cenach i bardzo szybkich terminach realizacji.

Nowoczesny wygląd

Dopasujemy wygląd pod tematykę strony zachowując nowoczesny wygląd.

Google

Strony przygotowane pod pozycjonowanie.

Łatwa edycja treści

Wykonane przez nas witryny posiadają system CMS, który umożliwia łatwe zarządzanie treściami i zawartością serwisu.

Dlaczego nasze strony internetowe?

 • nowoczesny wygląd
 • strony przystosowane pod urządzenia mobilne (strona responsywna)
 • łatwa rozbudowa o nowe podstrony
 • łatwa edycja treści i administracja
 • łatwa optymalizacja pod pozycjonowanie

Komu potrzebna jest tego typu strona internetowa?

Każdej firmie, która dopiero rozpoczyna działalność, ale nie ma sprecyzowanej wizji tego, jak powinna wyglądać podstawowa wersja strony. Czy ma to być sklep internetowy, serwis z informacjami, czy może połączenie kilku funkcjonalności w jedną witrynę. Na początek odpowiednia może być nieskomplikowana strona, dostarczająca najważniejszych informacji o Państwa działalności, możliwościach kontaktu i cenach. Tworzymy strony internetowe w oparciu o niezawodne rozwiązania, sprawdzające się na wszystkich platformach systemowych (oparte o system zarządzania treścią CMS WordPress). Dzięki temu w łatwy sposób mogą Państwo edytować / dodawać treści, zdjęcia itp.

Jaka strona pod pozycjonowanie?

Strony oparte na systemie WordPress są bardzo dobrze dostosowane pod późniejsze pozycjonowanie. Wystarczy wykonać kilka podstawowych czynności, aby strona stała się przyjazna dla wyszukiwarek. Ponadto oferuje łatwą rozbudowę o dodatkowe podstrony czy bloga.

Projektując witryny, nie zapominamy również o tym, aby stały się dostępne w sieci. Na Państwa życzenie adres domeny może zostać dodany do indeksacji w wyszukiwarce Google. Dzięki temu będzie dostępna w wynikach wyszukiwania przez każdego, kto zechce ją znaleźć, bez znajomości dokładnego adresu www, pod którym została uruchomiona.

Jakie jeszcze rodzaje stron wykonujemy:

Cena oraz czas realizacji

Koszt wykonania strony internetowej zależny jest od wymagań jakie przedstawi nam klient. Wpływ na końcowy koszt mają m.in. takie elementy jak: 

 • ilość podstron
 • galeria na stronie
 • blog firmowy
 • system aktualności
 • slider
 • inne funkcjonalności
 • itp.

Każda witryna wyceniana jest indywidualnie po zapoznaniu się ze szczegółami / wytycznymi. Również tymi dotyczącymi samego wyglądu strony – jeżeli klient ma już wstępną wizję projektu.

Cena i czas realizacji

Skontaktuj się z nami i zapytaj o wycenę! Koszt ustalany jest indywidualnie dla każdego projektu.

Wyślij zapytanie!

Przykładowe realizacje stron internetowych