Projektowanie logo – Poznań

Logotypy dla firm - klasyka w nowoczesnym wydaniu

Projektujemy profesjonalne i ponadczasowe logo!

Zadbaj o wizerunek swojej firmy.

Oferujemy Państwu w pełni profesjonalne projektowanie Logo (Poznań i okolice), Logotypów, Wizytówek oraz innych form graficznych (plakaty, ulotki itp.). Projekty wykonywane są ściśle według podanych wytycznych lub według własnej inwencji.

Po akceptacji projektu otrzymają Państwo pliki w wersji wektorowej oraz rastrowej o dowolnym rozmiarze. Pliki wektorowe mogą być dowolnie skalowane bez utraty jakości, dzięki temu mogą zostać użyte do projektów o dowolnych rozmiarach. Ponadto projekty wizytówek są dodatkowo przygotowane do druku.

Nowoczesny wygląd

Zaprojektujemy dla Ciebie nowoczesne, a przy tym ponadczasowe logo!

Prostota

W naszych projektach preferujemy prostotę wplatając do nich odpowiedni przekaz.

Ponadczasowość

Dbamy, aby nasze projekty były ponadczasowe i utrzymywały swoją świeżość przez wiele lat.

Dlaczego nasze projekty?

Kreatywne podejście do każdego zlecenia pozwala nam trafić w gusta najbardziej wymagających klientów, a stworzone przez nas Loga z powodzeniem reprezentują firmy naszych klientów.

Niezależnie od tego jakie są Twoje oczekiwania, możesz mieć pewność, że współpraca z nami przyniesie Ci pożądane rezultaty. Projektowanie logo to nasza specjalność od wielu lat. Zrealizowaliśmy już wiele udanych projektów dla firm pochodzących z rozmaitych branż. Dzięki nam uzyskasz wyróżniające się logo, które będzie kojarzyć się wyłącznie z Twoją marką. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze projekty logotypów były ponadczasowe i stanowiły wyjątkową wizytówkę współpracujących z nami firm.

Cena i czas realizacji

Koszt wykonania Logo zależny jest od wymagań / wytycznych klienta. Każdy projekty wyceniany jest indywidualnie.

Czas realizacji, to średnio 3-6 dni.

Skontaktuj się z nami podając wszelkie istotne szczegóły, a dokładnie wycenimy projekt.

Powierzone nam zadania wykonujemy dokładnie i terminowo. Posiadamy jedną z najatrakcyjniejszych ofert jeśli chodzi o projektowanie logo. Poznań to miasto, w którym działamy, choć swoje usługi kierujemy również do firm i osób z całego kraju.

Przykładowe realizacje projektów

Zachęcamy do zapoznania się z poniżej prezentowanymi przykładowymi pracami. Odzwierciedlają one poziom świadczonych usług.