Wizytówka www

Twoja wizytówka www w sieci

Nasza usługa cieszy się największym zainteresowaniem wśród małych i średnich firm. Proste strony internetowe wykorzystywane są głównie do prezentacji swoich produktów oraz swojej marki. Jest to doskonała alternatywa dla tych Państwa, którzy nie potrzebują rozbudowanej strony z wieloma funkcjonalnościami. Wizytówka www przede wszystkim służy do przekazania niezbędnych informacji o Państwa firmie, produkcie lub usługach, oraz do przedstawienia danych kontaktowych.

Jeżeli chcesz aby również i Twoja firma była dostępna w sieci powinieneś zastanowić się nad stworzeniem własnej wizytówki www. W dobie internetu każde przedsiębiorstwo czy nawet niewielki biznes powinno dać znaleźć się w sieci. Jest to standard, który pomaga budować i wzmacniać jakość marki. Jeżeli jakiegoś zakładu nie udaję się znaleźć, budzi to niepokój użytkowników co negatywnie wpływa na pozyskiwanie nowych klientów.

Cena oraz czas realizacji

Cena jak i czas realizacji w dużej mierze zależne są od wymagań klienta. Standardowa wizytówka (ok. 5 podstron - mała galeria, formularz kontaktowy, mapka google itp.) to koszt od 249zł +VAT ( czas realizacji ok. 3-7 dni). Nie jest to droga inwestycja, która może przynieść spore zyski nowo powstałej firmie.

Witryny oparte są na systemie zarządzania treścią CMS - WordPress

Nie tworzymy sklepów internetowych oraz portali społecznościowych.

Dobry projekt powinien zawierać

  • Logo firmy
  • Atrakcyjną grafikę
  • Dobrze dobrane treści
  • Formularz kontaktowy
  • Mapę dojazdu Google
  • Ciekawe zdjęcia

W przypadku pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.
kontakt@arseosystem.pl