Projektowanie logo - Poznań

Oferujemy Państwu w pełni profesjonalne projektowanie Logo Poznań, Logotypów, Wizytówek oraz innych form graficznych (plakaty, ulotki itp.). Projekty wykonywane są ściśle według podanych wytycznych lub według własnej inwencji.

Po akceptacji projektu otrzymają Państwo pliki w wersji wektorowej oraz rastrowej o dowolnym rozmiarze. Pliki wektorowe mogą być dowolnie skalowane bez utraty jakości, dzięki temu mogą zostać użyte do projektów o dowolnych rozmiarach. Ponadto projekty wizytówek są dodatkowo przygotowane do druku.

Kreatywne podejście do każdego zlecenia pozwala nam trafić w gusta najbardziej wymagających klientów, a stworzone przez nas Loga z powodzeniem reprezentują firmy naszych klientów.

Niezależnie od tego jakie są Twoje oczekiwania, możesz mieć pewność, że współpraca z nami przyniesie Ci pożądane rezultaty. Projektowanie logo to nasza specjalność od wielu lat. Zrealizowaliśmy już wiele udanych projektów dla firm pochodzących z rozmaitych branż. Dzięki nam uzyskasz wyróżniające się logo, które będzie kojarzyć się wyłącznie z Twoją marką. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze projekty były ponadczasowe i stanowiły wyjątkową wizytówkę współpracujących z nami firm.

Powierzone nam zadania wykonujemy dokładnie i terminowo. Posiadamy jedną z najatrakcyjniejszych ofert jeśli chodzi o projektowanie logo. Poznań to miasto, w którym działamy.

Koszt wykonania Logo zależny jest od wymagań / wytycznych klienta.
Koszt projektu wizytówki rozpoczyna się od 40zł netto - w zależności od wymagań i skomplikowania projektu.
Czas realizacji, to średnio 48h.
Skontaktuj się z nami podając wszelkie istotne szczegóły, a dokładnie wycenimy projekt.

Zachęcamy do zapoznania się z poniżej prezentowanymi przykładowymi pracami. Odzwierciedlają one poziom świadczonych usług.

Przykładowe realizacje