Audyt strony internetowej

Pełna analiza witryny

Co to jest audyt strony internetowej? Audyt to pełna analiza witryny, której celem jest odnalezienie wszelkich błędów i nieprawidłowości. Zebrane informacje dostarczają wiedzy czy witryna jest użyteczna dla internautów, a co za tym idzie również robotów wyszukiwarek. Informacje zawarte w badaniu ukażą Państwu miejsca, które należy poprawić aby witryna była zoptymalizowana i bardziej przyjazna a co za tym idzie wyżej wyświetlana w wynikach wyszukiwania.

Audyt strony internetowej zawiera między innymi:

  • najbardziej naglące i najistotniejsze zmiany
  • zestawienie mocnych i słabych stron serwisu
  • problemy techniczne witryny i jej podstron
  • ocena poszczególnych działów witryny (metadane, adres URL, dopasowanie i użycie słów kluczowych)
  • architektura informacji i struktura łączy wewnętrznych
  • analiza zawartości
  • rodzaje łączy przychodzących

Dlaczego warto

Powierzając audyt strony internetowej sprawdzonej firmie osiągniesz wiele korzyści. Nasi specjaliści chętnie podpowiedzą Ci jakie zmiany wprowadzić w celu polepszenia widoczności Twojej witryny. Optymalizacja strony pod kątem SEO to pierwszy krok do pozyskania nowych Klientów. Profesjonalny audyt warto wykonać już na początku swojej działalności, gdyż strona internetowa stanowi ważną wizytówkę firmy. Jej wygląd, interfejs oraz funkcjonalność powinny być dopasowane do potrzeb naszych odbiorców. Tylko wówczas będziemy mieli pewność, że osoby, które trafią na naszą witrynę zainteresują się naszymi produktami lub usługami. W ramach audytu strony internetowej wykonujemy szereg badań oraz testów. Sprawdzamy zarówno techniczne aspekty budowy strony, jak i jej zawartość. Dokonujemy dokładnej analizy zaindeksowanych podstron oraz linków wewnętrznych i zewnętrznych strony. Dzięki temu możemy określić jej wartość w oczach wyszukiwarki Google i zaproponować rozwiązania mające na celu zwiększenie jej widoczności.

Czas realizacji i cena

Pełny audyt trwa zwykle od 2 do 6 dni, w zależności od wielkości serwisu (od tego również uzależniona jest cena). Minimalny koszt usługi wynosi 250zł +VAT. Jest to koszt jednorazowy.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.
kontakt@arseosystem.pl

Pełny audyt strony internetowej - Sprawdź!